تعمیر صندلی اداری یکی از روش های پایین آوردن هزینه های یک اداره خواهد بود و هرچقدر تعداد صندلی ها بیشتر باشد، تعمیر صندلی اداری به نسبت خرید صندلی اداری به صرفه تر خواهد بود در این مقاله با ما همراه باشید تا بتوانید بهترین راهکارها را برای تعمیر صندلی اداری خود برگزینید تا بیشترین صرفه جویی اقتصادی را همراه با بهترین کیفیت تعمیر صندلی اداری داشته باشید.

تعمیر صندلی اداری در محل

امروزه با توجه به توسعه و پیشرفت علم، تعمیر صندلی اداری در محل قابل انجام می باشد و با توجه به تعداد صندلی، اگر کم باشد به صرفه ترین حالت این است که با اعزام نیروی تکنسین مجرب، تعمیر صندلی اداری در محل صورت پذیرد.

چگونه قیمت تعمیر صندلی اداری محاسبه می شود؟

قیمت تعمیر صندلی اداری بستگی به عوامل مختلفی خواهد داشت عواملی مانند نوع خرابی صندلی اداری و تعداد قسمت هایی که قطعات آن نیاز به تعویض یا تعمیر دارد همچنین قیمت قطعات هر قسمت با توجه به نوع و برند آن متفاوت می باشد که در ادامه قیمت تعمیر صندلی اداری را از نظر برند سازنده و مدل و کیفیت و نوع و … با هم بررسی خواهیم کرد.

در تعمیر صندلی اداری در محل چه خدماتی قابل انجام است؟

این سوال که چه خدماتی برای تعمیر صندلی اداری در محل قابل انجام است سوال بسیاری از دوستان در این زمینه می باشد که در ادامه خدمات به شرح ذیل می باشد:

 • تعمیر و تعویض رویه چرم صندلی
 • تعمیر و تعویض جک صندلی اداری
 • تعمیر و تعویض رویه صندلی اداری و مبلمان اداری
 • تعمیر و تعویض پد تکیه گاه صندلی اداری
 • تعویض فوم صندلی اداری با توجه به نیاز
 • تقویت فوم صندلی اداری با توجه به درخواست کارفرما
 • تعمیر و تعویض صندلی اداری و میز و مبل اداری
 • در صورت نیاز به رنگ کاری، با توجه به جنس صندلی این کار صورت می گیرد.

تعمیر صندلی اداری در تهران

با توجه به فراگیر شدن خدمات در تمام شهرها به خصوص تعمیر صندلی اداری در تهران کار بسیار مشکلی است، چرا که پیدا نمودن نیروی تکنسین کار بلد که بتواند با عملکرد و دانش تخصصی خود در کاهش هزینه ها کمک نماید بسیار کم می باشد.

همان طور که اطلاع دارید در بسیاری از موارد، تعمیر صندلی اداری به صرفه است؛ اما در برخی موارد، تعویض قطعات صندلی اداری بسیار به صرفه تر، از تعمیر آن قطعه است و نیروی تکنسین با تجربه، به محض چک کردن قطعات متوجه این موضوع خواهد شد و می تواند از صرف هزینه های بیشتر و خرابی دوباره صندلی جلوگیری نماید به همین خاطر، حضور نیروی تکنسین مجرب بسیار در کاهش هزینه های تمام شده برای اداره شما مفید فایده خواهد بود.

کدام یک از قسمت های صندلی اداری بیشترین خرابی را دارا می باشد؟

بر حسب تجربه ی که در این مدت بدست آورده ایم بیشترین تعویض و تعمیر مربوط به جک صندلی اداری است، چرا که بر اثر استهلاک و کار زیاد به مرور زمان نیاز به تعمیر و حتی تعویض پیدا می کند، به همین خاطر یکی از قطعاتی که بیشترین هزینه خرابی را برای تعمیر صندلی اداری خواهد داشت قطعه جک صندلی اداری می باشد.

دومین قطعه ی که بیشترین خرابی را در صندلی های اداری را دارد چرخ های صندلی است، چون صندلی های چرخ دار با توجه به اینکه بر روی پایه های فلزی سوار می شوند وظیفه حرکت و جابه جایی و تحمل وزن را بر عهده دارند به همین خاطر بیشترین خرابی را بعد از جک صندلی اداری دارد.

علل خرابی و تعمیر صندلی اداری چیست؟

خرابی و تعمیر صندلی اداری به موارد زیادی بستگی دارد مواردی همچون مراقبت و نگهداری و نحوه نشستن و استفاده از صندلی و…

اما جدا از نوع استفاده از صندلی بیشترین عللی که معمولا باعث می شود که صندلی نیاز به تعمیر پیدا کند موارد ذیل می باشد.

 • بر اثر استفاده زیاد و مداوم از صندلی اداری کنیک پایه و پوسته جک گشاد می شود که نشان دهنده نیاز به تعمیر صندلی اداری می باشد.
 • در برخی موارد به دلیل عدم استفاده اصولی از صندلی، فشار زیادی به قسمت تکیه گاه صندلی توسط اپراتور وارد می شود که باعث صدا دار شدن صندلی و حتی شکستن آن می شود.
 • بسیاری از کارمندان اداره، صندلی اداری خود را با آب شستشو می دهند این کار باعث می شود که به داخل ابر و فوم صندلی اداری، آب نفوذ نماید و خراب شود.
 • در بعضی از اوقات جک صندلی بالا می باشد و پریدن روی آن باعث خارج شدن گاز داخل جک صندلی می شود و جک صندلی نیاز به تعمیر یا تعویض پیدا می کند.
 • بر اثر وزن زیاد و استفاده غیر اصولی و حرکت های ناگهانی، چرخ های صندلی گردان شکسته یا گیر می کنند که نیاز به روغن کاری یا تعویض چرخ به وجود می آید.
 • فشار آوردن بیش از حد به دسته های صندلی، باعث شکسته شدن آن می شود.
 • بسیاری از کارمندان از قفل کن، زیاد استفاده غیر اصولی می کنند که این کار سبب خرابی و شکستن مکانیزم صندلی و گاها سبب خرابی پشتی صندلی نیز می شود خرابی مکانیزم صندلی و پشتی آن، قیمت تعمیر صندلی اداری را بالا می برد.