تعمیر صندلی اداری

تعمیر صندلی اداری یا تعمیر صندلی گرادن و کامپیوتر هزینه‌های متفاوتی دارد. قیمت تعمیرات صندلی بر اساس نوع قطعه شما یا روکش شما محاسبه خواهد شد. قیمت گذاری در زمان تعویض قطعات صندلی به سادگی انجام می‌شود ولی در زمان تعویض روکش قیمت بر اساس مدل صندلی و میزان چرم یا پارچه مورد استفاده متفاوت است.

آشنایی با قطعات صندلی اداری می‌تواند کمک شما باشد تا خرابی صندلی خود را قبل از تعمیرات صندلی تشخیص دهید.

تعمیر صندلی اداری در محل

امروزه با توجه به توسعه و پیشرفت علم، تعمیر صندلی اداری در محل قابل انجام می باشد و با توجه به تعداد صندلی، اگر کم باشد به صرفه ترین حالت این است که با اعزام نیروی تکنسین مجرب، تعمیر صندلی اداری در محل صورت پذیرد.

خدماتی مثل تعویض قطعات صندلی از جملی تعویض جک، تعویض پایه و چرخ‌ها و تعویض برخی مکانیزم صندلی‌ها در محل امکان پذیر است. تعویض روکش صندلی به دلیل نیاز به دستگاه باد و… و خیاطی امکان تعمیرات در محل وجود ندارد.

قیمت تعمیرات صندلی اداری

شرح خدماتقیمت
جکاز 140.000 تا 320.000
مکانیزماز 240.000 تا 470.000
پایهاز 130.000 تا 210.000
چرخاز 15.000 تا 25.000
تعویض روکشاز 200.000 تا 1.300.000
تعمیرات در محلاز 50.000 تا 80.000

قیمت تعمیر صندلی اداری بستگی به عوامل مختلفی خواهد داشت عواملی مانند نوع خرابی صندلی اداری و تعداد قسمت هایی که قطعات آن نیاز به تعویض یا تعمیر دارد همچنین قیمت قطعات هر قسمت با توجه به نوع و برند آن متفاوت می باشد که در ادامه قیمت تعمیر صندلی اداری را از نظر برند سازنده و مدل و کیفیت و نوع و … با هم بررسی خواهیم کرد.

در تعمیر صندلی اداری در محل چه خدماتی قابل انجام است؟

این سوال که چه خدماتی برای تعمیر صندلی اداری در محل قابل انجام است سوال بسیاری از دوستان در این زمینه می باشد که در ادامه خدمات به شرح ذیل می باشد:

 • تعمیر و تعویض جک
 • تعمیر و تعویض پد تکیه گاه
 • تعویض فوم صندلی اداری با توجه به نیاز
 • تقویت فوم صندلی اداری با توجه به درخواست کارفرما
 • در صورت نیاز به رنگ کاری، با توجه به جنس صندلی این کار صورت می گیرد.

تعمیر صندلی اداری در تهران

با توجه به فراگیر شدن خدمات در تمام شهرها به خصوص تعمیر صندلی اداری در تهران کار بسیار مشکلی است، چرا که پیدا نمودن نیروی تکنسین کار بلد که بتواند با عملکرد و دانش تخصصی خود در کاهش هزینه ها کمک نماید بسیار کم می باشد.

همان طور که اطلاع دارید در بسیاری از موارد، تعمیرات به صرفه است؛ اما در برخی موارد، تعویض قطعات صندلی بسیار به صرفه تر، از تعمیر آن قطعه است و نیروی تکنسین با تجربه، به محض چک کردن قطعات متوجه این موضوع خواهد شد و می تواند از صرف هزینه های بیشتر و خرابی دوباره صندلی جلوگیری نماید به همین خاطر، حضور نیروی تکنسین مجرب بسیار در کاهش هزینه های تمام شده برای اداره شما مفید فایده خواهد بود.

بیشترین خرابی صندلی گردان و اداری

بر حسب تجربه ی که در این مدت بدست آورده ایم بیشترین تعویض و تعمیرات مربوط به جک صندلی است، چرا که بر اثر استهلاک و کار زیاد به مرور زمان نیاز به تعمیر و حتی تعویض پیدا می کند، به همین خاطر یکی از قطعاتی که بیشترین هزینه خرابی را برای تعمیر صندلی خواهد داشت قطعه جک صندلی می باشد.

دومین قطعه ی که بیشترین خرابی را در صندلی های اداری را دارد چرخ های صندلی است، چون صندلی های چرخ دار با توجه به اینکه بر روی پایه های فلزی سوار می شوند وظیفه حرکت و جابه جایی و تحمل وزن را بر عهده دارند به همین خاطر بیشترین خرابی را بعد از جک صندلی اداری دارد.

علل خرابی صندلی گردان

خرابی و تعمیرات صندلی به موارد زیادی بستگی دارد مواردی همچون مراقبت و نگهداری و نحوه نشستن و استفاده از صندلی و…

اما جدا از نوع استفاده از صندلی بیشترین عللی که معمولا باعث می شود که صندلی نیاز به تعمیر پیدا کند موارد ذیل می باشد.

 • بر اثر استفاده زیاد و مداوم از صندلی کنیک پایه و پوسته جک گشاد می شود که نشان دهنده نیاز به تعمیرات یا تعویض قطعات می باشد.
 • در برخی موارد به دلیل عدم استفاده اصولی از صندلی، فشار زیادی به قسمت تکیه گاه صندلی توسط اپراتور وارد می شود که باعث صدا دار شدن صندلی و حتی شکستن آن می شود.
 • بسیاری از کارمندان اداره، صندلی اداری خود را با آب شستشو می دهند این کار باعث می شود که به داخل ابر و فوم صندلی اداری، آب نفوذ نماید و خراب شود.
 • در بعضی از اوقات جک صندلی بالا می باشد و پریدن روی آن باعث خارج شدن گاز داخل جک صندلی می شود و جک صندلی نیاز به تعمیر یا تعویض پیدا می کند.
 • بر اثر وزن زیاد و استفاده غیر اصولی و حرکت های ناگهانی، چرخ های صندلی گردان شکسته یا گیر می کنند که نیاز به روغن کاری یا تعویض چرخ به وجود می آید.
 • فشار آوردن بیش از حد به دسته های صندلی، باعث شکسته شدن آن می شود.
 • بسیاری از کارمندان از قفل کن، زیاد استفاده غیر اصولی می کنند که این کار سبب خرابی و شکستن مکانیزم صندلی و گاها سبب خرابی پشتی صندلی نیز می شود خرابی مکانیزم صندلی و پشتی آن، قیمت تعمیرات صندلی را بالا می برد.